logo

Hakkımda


Merhaba,

Ben Uğur Özsemerci. 6 Eylül 1975′ de Isparta’ da dünyaya merhaba dedim. Önce Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünde eğitim aldım, ardından yine aynı üniversitede İşletme bölümünü bitirdim, daha sonra Süleyman Demirel Üniversitesi’ nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü ve devamında yine aynı fakültenin Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünü okudum.

Uzun yıllardır aldığım bu eğitimlerin ışığında, bu blogta siz sevgili okuyucularımla, deneyimlerimi ve aldığım eğitimi paylaşıp, kendi gözümden olan dünyayı size yansıtmak istiyorum. Fotoğraf ve kamera benim dünyamda hobinin ötesinde, ciddiye aldığım ve tutkuyla bağlandığım bir noktada. Ben de sizi, tutkularımı paylaştığım bu görsel şölene davet etmek istiyorum.

10 thoughts on “Hakkımda”

  1. Aklımızda soru işaretleri ile girip gülerek çıktığımız bir ortam oldu gönül rahatlığı ile gelebilirsiniz

    • Tum o stresli dakikalar Uğur bey sayesinde keyifli ve eglenceli bir hale donustu. Bu işi yaparken aldığınız eğitimleri de yansitmaniz cekimlerimizi daha özel kıldı.her şey için teşekkürler

  2. İşinin gerçekten ehli olan sizlere teşekkür ederiz. Bu kadar başarılı ve güzel olacağını hiç düşünmemiştim. Ne kadar mutlu olduğumu sizlere anlatamam..

  3. Çok saygıdeğer hayatınıza ışık saçan her konuda bilgisi olan önemli bir ağabeyim. Hayatı boyunca başarılı projelerde görmek dileğiyle Yolun açık olsun Uğur abim

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir